Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hlas podobný Gorile (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Je to na vás mladých

my sme povalili komunistov, len sme ich zabudli odsúdiť a pozatvárať. Možno sa to ani nedalo, lebo sa ihneď nasáčkovali do "demokratických" sprivatizovali si štátny majetok a potom ho rozkradli. Máte povinnosť to zmeniť, nie jednotlivci alebo malé skupinky. Nie na demonštráciách ale vstupom do riadenia štátu cez parlamentné voľby a dávajte si pritom pozor aby sa vám nenasáčkovali podopní dnešným oligarchom, mafiánom a zlodejom. Aj medzi vami sú takí, ktorí majú na to dispozičné predpoklady a tých treba hneď na začiatku poslať kamsi.
 

 

Prečo tu klamate mladých, že vy ste povalili komunistov. Komunisti si to pustili sami v 89-tom a štb-aci sa dalej zabetonovali na dobrých miestach.
 
Hodnoť

 

Mna by zaujimalo, preco zo skoro 39 hodin audia je zaujimavy len Fico? To je ako na spinavom obruse si vsimnut jednu svrnu, ked ich je tam dalsich 50 este spinavsich.
 

 

Možno preto, že fice tu vládnu pomaly jednu generáciu a preto, že Fico bol hlavou celého toho monkey biznisu ?
 

...

Prečo Fico?lebo 12rokov tu ma monopol na pravdu. Mohol pozatvarat celé SDKÚ. A vlastne sa mu podarilo odstaviť Dzurindu. Ale potom tento vybavil 250mil korún mimo ofic účtovníctva co sú čierne peniaze následne zariadil že penta prevzala zdravotníctvo hascak riadil štát. Zabili kuciaka a plus asi milión ďalších veci. Fico patrí reálne do basy je tam popísaný konk skutok.
 
Hodnoť

 

Vy ste povalili ***** išlo o kontrolované odovzdanie moci..
 
Hodnoť

 

A možno sa posunie ešte do väčšej žumpy. Veď ten ryšavec má stále 20% od ľudí s vymontovaným mozgom.
 
Hodnoť

 

Začať s vyvodzovaním zodpovednosti voči nadriadeným Holúbeka. Preveriť spätne, ako konali predstavitelia SIS, po zhromaždení informácii pracovníkom SIS. Ktorí sabotovali informácie o protispoločenskej činnosti. Určité konkrétne osoby iniciovali schémy na vlastné obohacovanie zo štátnych peňazí.
Rozhodnutie Ústavného súdu SR o zničení nahrávky bolo účelovo zariadené, v štýle "kočnerovej opičky" Ak nahrávka existuje, a hlasy na nej sú autentické, je potrebné pozerať na ňu ako na dôkaz krajnej núdze a obrany demokracie na Slovensku.

Ústavny sudcovia sú platení z verejných zdrojov, a nemôžu svojími rozhodnutiami kryť megarozkrádanie, obrovskú korupciu na najvyšších poschodiach slov.politiky, lebo poškodených - t.j. občanov SR je milióny, a boli a sú jednoznačne slabšou stranou pri výpalnickom systéme nezákonného obohacovania nenasytnými fin.skupínami, nekalými praktikami, z verejných zdrojov.
Niekoľko osôb si za úplatky vytváralo kanály na prelievanie verejných zdrojov , určených pre všetkých občanov, (napr.zdravotníctvo) do rúk jednotlivcov.
Nie každý záznam získaný spôsobom, ktorý možno spochybňovať, je nezákonny.
Počuli ústavný sudcovia nahrávku pri svojom predčasnom rozhodnutí? Ak áno, a rozhodli, ako rozhodli, boli spolupáchateľmi rozsiahlej korupci, a následnej šikany tých, ktorí na to upozorňovali.
Ústavní sudcovia tiež musia mať na zreteli aj verejný záujem, ktorý nemôže byť nemejcenný, ani diskriminovaný skrz úplatkov niektorých jednotlivcov.
Ak vtedajší ústavní sudcovia nepoznali obsah informácii v konšpiračnom byte, tak rozhodli predčasne, bez riadneho zváženia proporcionality zásahu do práv niekoľkých jednotlivcov verzus miliardové škody na právach a životnej úrovni miliónov Slovákov.
Ústavný súd ČR vyslovil nasledovný názor: „Úplne odlišne je však treba posudzovať prípady, kedy je tajné vyhotovenie audiozáznamu rozhovoru súčasťou obrany obeti trestného činu proti páchateľovi alebo ak ide o spôsob dosiahnutia právnej ochrany pre výrazne slabšiu stranu významného občianskoprávneho a najmä pracovnoprávneho sporu. Zásah do práva na súkromie osoby, ktorej hovorený prejav je zaznamenávaný, je tu plne ospravedlniteľný záujmom na ochrane slabšej strany právneho vzťahu, ktorej hrozí závažná ujma (vrátane napríklad straty zamestnania). Zadováženie jediného alebo kľúčového dôkazu tohto cestou je analogické ku konaniu za podmienok krajnej núdze či dovolenej svojpomoci."

https://ficek.sk/pripustnost-n...

Strana SMER bola už v r.2006 označená Haščákom ako výpalnicka strana. A to bola IBA v začiatkoch, a opozícii.
Preskúmať majetky všetky bývalých a terajších ministrov, štátnych tajomníkov, a poslancov za stranu smer, históriu financovania tejto strany v súbehu s preskumaním z podozrenia zo založenia organizovanej zloč.skupiny. Špecialna prokuratúra by mala konať z vlastnej iniciatívy. napr. pán Špirko.
Kováčik nepozná zákony, viď jeho cash 200. Nemá morálne právo sa vyjadrovať verejne, čo je zákonne, a čo nie.

Ak sa konečne nezačne riešiť minulosť, normálna budúcnosť Slovenska nemá šancu.
 
Hodnoť

 

SDKU robila zákony proti daňovým poplatníkom.
Voliči sú h***o.
Preto Mikloš zaťažil " chudobinu " zdravotnými odvodmi z výhier. Koho je takýto odvod čistá ryža??
Že sa má výhra zdaniť, je OK. Ale z akého dôvodu má "chudobina" platiť z výhry zdravotné odvody???
Hral niekedy Haščák nejaké spotrebiteľské súťaže? Alebo Kočner, či Baštrnák? Oni štátu neodvádzali, iba inkasovali, čo "chudobina" pod hrozbou exekúcii musela platiť.
Toto SNS netrápilo vo svojom volebnom programe. Ani iných "sociálne cítiacich " politikov.
Vládna vedome koalícia spôsobila výpadok príjmov štátu, lebo zrušila daňové licencie, ktoré sa však týkali desiatok tisíc vyslovene pochybných s.r.o.
Na toto sú pyšní? Ak napomáhajú destabilizácii verejných financií a motivujú podvodníkov k pokračovaniu nekalej činnosti.
 
Hodnoť

Píšme a čítajme s porozumením

Žiadny hlas sa nemôže, ako je uvedené v titulku, podobať gorile. Tak, ako sa hlas nemôže podobať Ficovi. Sú to nezmysly, ako hrom. Hlas sa môže podobať iba hlasu, či už gorily alebo Fica.
 


Najčítanejšie


 1. Miroslav Ferkl: Vysnívaný dom Igora Matoviča. 1 747
 2. Július Kovács: Kotlebovci sa vyhražali Matovičovi smrťou, pred jeho dom doniesli truhlu a vence 492
 3. Jozef Sitko: Je ešte Sulík politikom vládnym či už opozičným? 448
 4. Peter Gregor: Safari pod Tatrami 321
 5. Rudolf Pado: Kde sa túla zdravotnícky odpad z celoplošného testovania na Covid-19? 262
 6. Roman Kebísek: Časť slovenských rozprávok od Dobšinského sa podobá nemeckým od Grimmovcov 237
 7. Peter Lacina: Kto vie čo je mastektómia, nech zdvihne ruku 216
 8. Maroš Chmúrny: Škandál u sv. Michala, kus dobrej roboty a nová funkcia 185
 9. Matúš Suby: Keď na Vás developer Lorinčík Háje podá trestné oznámenie resp. o 3 "faktoch" 145
 10. Mišo Šesták: Keď si sovietsky vojak nesmie vypiť 133

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Sám
 2. Jan Vaněra: SLOVENSKO-MAĎARSKÉ POHRANIČIE V OKOLÍ RIEKY IPEĽ - 7.11.2020
 3. Miriam Studeničová: Životná potreba svätenia sviatočného dňa!
 4. Peter Ďuroška: Nadácia SPP podporila projekt zrakovo postihnutých športovcov
 5. Michal Kováč: Ako sa IBM zo straty vrátila späť k ziskom
 6. Ivan Čarnogurský: KEĎ SA VLÁDNUTIE STÁVA OBSAHOVO NEPODSTATNÉ
 7. Július Kovács: Dr.Bukovský zľahčuje covid a zarába na tom mesačne okolo 5000 eur, pomôžte mi ho odstáviť
 8. Vladimír Bohm: Prečo deti nechcú chodiť do školy a pohŕdajú učiteľmi?
 9. Katarína Adamusová: Hranice vo vzťahoch z pohľadu efektivity
 10. Jozef Legény: Revúca, ako ďalej so správou bytov?


Už ste čítali?